banner hells
Černoch
spoluzakladatel gangu, iniciátor všech akcí, kde to smrdí průserem.

 

 

 

 

Pája
Vlasatý démon živící se úhlem a vzdáleností, pověstný majstr v přeměně zralých modrých plodů stromu prunus domestica. V čase pozvednuté nálady jej poznáte dle provolávaného hesla "Prcat báby z kolonády a cikánky z Měcholup."

 

Kavčák
přerostlý chlapík s věčně vysmátým šklebem. Jediný živnostník v republice, ke kterému si chodíte pro vyúčtování 3/4 roku po provedení prací. MARNĚ

 

Wenda Vokurka
náš pokladník. Vždy na vyjížďce s nejnespolehlivějším strojem, zkoušejíce trpělivost ostatních gangsterů s vydechlou mašinou, loudíce na zbytku gangu k pasivnímu odtahu do motorservisu našeho servismana pana Sedmitečného z Mladá Vožice

 

Milda
Největší střítežský lovec berušek trpící syndromem vypitého půlitru a umakartové hlavy. Stal se mistrem mistrů cechu lihovarnického ve Stříteži, následován dalším členem Otakárkem. Poslední dobou si velmi často mění identitu - Krakonošovo sojka, nyní Gargamel.

 

Radováně
náš taťka gangster, s rodinou na zádech a větrem v hřívě dokázal jakožto jediný z nás uject zručské policejní hlídce využijíce situace, zmizejíce v hustém lesíku (zbytek gangu dopaden)

 

Bubák
oldřichovský nestydatý santus vyznačující se hlubokým hlasem a zvýšeným indexem žížně je postrach malých dětí. Přitom vždy neškodné zvířátko, drbající si svůj včelí roj ve fousech i mezinoží. Jesti jej možno poznat dle specifického slovosledu zahrnující slova mrníku, úráku, huňáči (Hmmmmmmmmm huňáči) Oldřichov mrníci !!!
Bodač
náš nejmladší gangster alias hbitý akční Jack Odpaňovač ílijas Franta Jetel známý svůdce žen. Jeho pekelný stroj způsobuje takové vibrace, že při průjezdu vesnicí všem ženám v okolí 100 m natolik rozvášní rozkrok, že se ještě 5 minut poté se svíjejí slastí na zemi.
Tom
Nějvětší bourák gangu. Při návštěvě legendární ceckaté pornohvězdy Lucky z Choltic, předvedl ukázkový čelní náraz do železného sloupu při přejezdu mostu s těžkými následky pro své tělo i stroj. Respekt!
Pan Hroch
vlasatá zhořská nestvůra řvoucí heslo Yebat v jakémkolif čase za jakékolif situace. Po zjištění, že ovládá vyjmenovaná slova po f, je pověřen vedením kroniky.
Hotel
Tak zvaný motorový mužík jak doma tak i na mašině. Řeže jak stromy tak i zatáčky. Dřív i mladé řezivo, dneska je rád, že mu jede motorka.

 

Hells Babetts

 

Piškot
Dnes již legendární zhořské taspéro
Vojta
Je to démon !!!
Mauglí
Zakřičte kdekoliv na akci Kozomrd a automaticky se z davu ozve Híííír. U piva se rád věnuje poslechu kapel na fesťákách v české kotlině především pak na Obscene Extreme/Trash night mare/Brutal Assault
Mates
tvůrce gang webu, po dobu 19 let skalní fanoušek formace 3sestry, jinočanské skupiny MZH a Doktora PP. Jinak asociální vemeno s punckovym základem a vytříbeným vkusem pro Death, Trash and Black.
Jenda
těžkej bourák s tváří Plájboje, který se nevyhejbá našim unikátním akcím. Občas se stane, že i přes své servisní znalosti vyjíždí na vypůjčeném stroji.
Tonďák
Zhořský spoluzakladatel Gangu, motorkář tělem i duší, nejzkušenější rider bravurně zvládající naše někdy nezvladatelné jednostopé mašiny. Neřeší sílu kubatury ani promile alkoholu při jejím krocení.