Podrobná zpráva z vyjížďky v taktu dvoutaktních motorů gangu Hells Babetts

Pátek

Spuštění motorů bylo vyhlášeno již na 15.00, ančto se počítalo s laděním strojů a sháněním jednotlivých výletníků a dalších nezbytných věcí již už tak napůl vygumovaných motorkářů. V garáži u Černejch ladil spojky Jiřina a přidal se Honzík s Bodačem, který tímto zásahem nasral motorku, která se mu řádně odměnila. Zároveň se ještě čekalo na Hotela, takžejc žádnej kvalt. Po pátej dorazil Hotel a banda nadrženců konečně vyrazila. Páteční složení: Jiřina, Jára, Bodač, Honzík, Hotel, Milda, Pan Hroch, Mates. Mates si ještě dolil pro jistotu olej, protože Jiřina nevěděl, jestli má benzín namíchanej – neměl. Takže hned po nastartování se dostal olej do karburace a až do Zhoře jel na sytič. Jiřina nejel ani na sytič a tak jsme mušeli provést první údržbovou zastávku už ve Zhoři. Karbec, svíčka jedem dál jenžejc problém přetrvává. Až u Starý Vožice přišel Jiřina na závadu - vadnej kohout nádrže. Jaroušek měl zárvu a vyjel s novym válcem a pístem, takže se do kopců plazil, pomalu ale jistě motor rozjížděl. Přehoupnutím přes kopec do táborské pánve se stroje srovnali a další zastávku jsme dělali v Sobíku, ančto jsme nevěděli kam pojedeme a kde přespíme. Chtěli jsme do kempu Sloup, jenže tam kromě komárů a dvou dorostenek nikdo nebyl a proto jsme zakempovali mezi kamioňákama v motorestu Sloup. Tady byli jenom už jenom komáři a slušná teta v motorestu, která do každýho nahnala 4 kusy a tak jsme museli zůstat. V průběhu večera Mates paralyzoval Mildu repelentem, který chytil palčivou bolest do vočička a vydržel bdělej o 1,5 hodiny dýl . Vysílením jsme padli kolem 3 možná 4 hodiny do komatu. Bodač ještě projel mašinu, píchnul kolo a sundal řetěz.

Sobota

Ranní probuzení nebylo na překvapení skoupé. Jednak svítil Bulhar jak na Sahaře, takže pospání ve spacáku na 30 stupňovém vedru zadělalo na slušnou vlčí smečku, alkoholového koma využili útočně naladění brablenci a napadli svorně ze zálohy v 5ti frontách členy našeho gangu, kteří se nemohli bránit. Zbabělý útok byl potrestán zachcáním mravenčích doupat.
Po sbalení jsme pokračovali na pískovnu do Veselí, vstup jsme neplatili, protože dívku u vstupu překvapil pan Hroch anglickým pozdravem a z dívky už skoro nic nevypadlo. Žraním klobás, pitím Radegastu Birell a koupáním jsme krátili čekání na další gangstery – Vokurku, Otakárka a Davida. Milda se nekoupal, ležel na karimámě a inhaloval u lesa vypuštěné rejnoky. Po nadšeném přivítání zbylích dobrodruhů jsme pokračovali z kempu richtuňk Třeboň. Třeboňské rovinky jsou nekonečně dlouhé, tak dlouhé až z tý dýlky začne bolet prdel. Po občerstvení jsme řešili defekt na Pájovo stroji a padlo rozhodnutí vyject přes Hradec zpátky do Tučap, kde se konala noční hasičská soutěž. Cestou přestala Davidovi řadit mašina, ančto se mu dostal olej do řadící spojky, klasická závada, která se vyskytla ještě asi 5x. Příjezdem do Tučap jsme si oddechli, zasedli na zahrádku a prokonzumovali jídelní lístek dopředu a zpátky. Místní osazenstvo si vyžádalo akrobatické představení na strojích, které také dostalo. Naštěstí si fšimnul Pan Hroch, že ne křižovatce stojí benga a tak jsme poprvé unikli jisté smrti. Po teatrálním vystoupením jsme zase urychleně zasedli a přemejšleli, jak se dostaneme na hřiště. Místní borci nám poradili jednu kančí stezku kolem potoka, než jsme fšichni dojeli k silnici, prolítli Bengálci kolem a schovali se na kančí stezce za silnicí. Podruhé jsme unikli jisté smrti. Jediný co zbylo, vytlačit potupně stroje po silnici zpátky na náměstí a přeject na hřiště. Na náměstí nás dojeli benga s vítězným úsměvem projeli kolem, aniž vytasili průkazky. Na hřišti jsme popíjeli Pájovou samohonku, rum s kolou a čekali na ukončení soutěže a začátek diskotéky, která stála za vyližprdel. Pan Hroch rozebíral asi 2 hodiny jestli se pojede k tribuně přes hřiště nebo kolem hřiště, na které jsme bivakovali.

Neděle

Během rána proběhl zápas místních fotbalových borců, jejich přiotrávený trenér doplnil naše řady. Tolik spících fanoušků ještě na tribuně neměli. A protože asi prohráli, rozhodli se vyhnat nás z tribuny místním rozhlasem, do kterého pustili techno, což se jim povedlo. Dále jsme pokračovali hledajíce něco k snídani, na pískovnách měli zavřeno a tak cestou jsme narazili na hospodu Lužnice – po vstupu do hospody bylo vidět v kuchyni ležícího kuchaře na stole, to bylo znamení. Kyselou hovězí polífku vrátili všichni a ta pizda ještě vohrnovala rypák, že to vařil kuchař z poctivýho základu to samý ráno. Prej smrděli i půllitry. Další hospodu co jsme vyhledali v Planý tak majitelé prodali, jediný co zbylo byla hospoda na hlavní štráse s nevalou pověstí. Po objednání jídel se fšem stále vysmíval Milda, že to budou muset vrátit a on si dal pro sichr řízek, na něm není co zkurvit. Překvapením všech bylo, že jediný, kdo měl nedostatek byl Milda s nedopočenejma hranolkama, jehož tento incident viditelně rozhodil. Zajímavostí této putyky je, že mají klíček od hajzlu na baru. Dále jsme pokračovali do Zárybky na Knížečák a potom jsme jeli koupit holkám dárky k narozeninám do sexshopu. Je to divné, ale měli v neděli zavříno. Nakonec Vokurka ty zelené hadovky, kalhotky a další konfety v Tescu vrátil a někoho napadlo koupit pičifuky se speciálním pižmem. Nutno ještě podotknouti, že se půlka gangu došla nastříkat v drogerii DM sprejem a božky prodavačky měli strach, že ty hovada to kradou, ančto si foukali křoví v podpaždí včetně Mildy, kerej se za celou dobu ani jednou nevykoupal, ale laškovat s tetama ve Zhoři se mu chtělo. Jesti k jeho dobru, že si vzal náhradní čisté bílé triko. U Tesca jsme narazili na našeho prvního zahraničního fanouška a tak jsme mu dovolili nechat se vyfotit s našema vozdobama. A pak jsme již stíhacím letem směřovali do Chotovin na pouť..Bujaré veselí propuklo při spatření v dáli známé siluety na stroji Jawa 210. Ano, zakladatel gangu Radováně s bolavý kolenem se připojil ke zbytku v Chotovinách, po přivítání a  společeném focení jsme letěli do Zhoře. Za Vožicí zvednul Vokurka mašinu na zadní a dojel – karburátor ven. Taťkovi se zase rozpadla spojka a tak po delší údržbové pauze dojel gang do místa konání narozeninové oslavy záhořských divoženek. Dále již probíhala oslava v klasickejch zajetejch kolejích - taktu divoké hudby, jebáníčka, pečeného čuněte, košťat, nahejch prdelí, spícího Mildy a totálního řádění spřáteleného gangu NotorsMotors.

Shrnutí:

Akce se nad očekávání vydařila, nejhorší motorku měl Bodač, David doplatil na nováčkovský syndrom řadící spojky, počasí bylo skvělý. Všichni gangsteři se chovali během jízdy vzorně a chlastali pouze a jen Kofolu nebo Birella. Lidi jsme naší vizáží a sílou gangu slušně bavili až do konce. Ještě bude muset zasednout trestní komise a projednat přestupky, které se v průběhu vyjížďky vyskytly, jestli si to dneska ještě někdo pamatuje.

Zprávu vypracoval: Mikeš dela Piča